W dniu dzisiejszym w Urzędzie Miasta Włocławka został przeprowadzony II etap konkursu wiedzy o Poradniku Bezpieczeństwa. Naszą szkołę reprezentowała 5-osobowa reprezentacja składająca się z uczniów klas ósmych: Liliany Giętki, Heleny Sekleckiej, Niny Słomczewskiej, Neli Tesnowskiej oraz Michała Wawszczyka. Nasi uczniowie przystąpili do testu sprawdzającego poziom wiadomości na temat Poradnika Bezpieczeństwa. Wśród 66 osób uczestniczących w konkursie I miejsce w kategorii szkół podstawowych zajął Michał Wawszczyk, który z rąk Prezydenta Pana Krzysztofa Kukuckiego odebrał dyplom oraz nagrodę dla najlepszego uczestnika konkursu.

Gratulujemy Michałowi sukcesu i mamy nadzieję, że wiedza zdobyta podczas przygotowań przyda się w codziennym życiu.

GALERIA