
Po raz pierwszy nasza szkoła wzięła udział w akcji „Szlachetna Paczka”. Wybraliśmy jedną z rodzin i przygotowaliśmy dla Niej wyjątkową paczkę na święta.
Przygotowane przez naszą szkołę prezenty dostarczyliśmy do magazynu 12.12.2025, a następnego dnia trafiły one do wybranej przez nas Rodziny. Zrealizowaliśmy zgłoszone przez Nich potrzeby.
W przygotowanie paczki zaangażowała się cała społeczność naszej szkoły. Poprzez taką akcję, nie tylko okazaliśmy serce i wsparcie potrzebującym, pokazaliśmy, że potrafimy działać wspólnie.
Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy obsługi – działając razem potwierdziliśmy, że dobro to wynik dzielenia.
Z całego serca pragniemy wyrazić naszą wdzięczność za Waszą niezwykłą hojność, poświęcony czas, zaangażowanie oraz wsparcie, które okazaliście w ramach Szlachetnej Paczki. Wasza pomoc nie tylko zmienia rzeczywistość potrzebujących, ale także inspiruje innych do działania i angażowania się w pomoc. To dzięki takim ludziom jak Wy, świat staje się lepszym miejscem.
Jeszcze raz DZIĘKUJEMY! Mamy nadzieję, że w przyszłości nadal będziemy mogli liczyć na Waszą pomoc, aby wspólnie zmieniać życie innych na lepsze.
Z wyrazami szacunku i wdzięczności
Magdalena Stocka
Dorota Kaniewska
Justyna Żuchowska
