5 marca 2026r. w Browarze B odbył się uroczysty finał 5. edycji miejskiego konkursu „Przyjaciel Dzieci i Młodzieży”, organizowanego przez LMK, pod honorowym patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Włocławek. Celem konkursu jest nagrodzenie osób, które działają na rzecz młodzieży często w ciszy i tylko efekty ich pracy świadczą o ich wysiłku. Kapituła konkursu z wielu zgłoszeń nominowała do tego wyróżnienia 14 wyjątkowych osób - nauczycieli włocławskich szkół. Miło nam poinformować, że laureatem konkursu w kategorii szkół podstawowych tym samym otrzymując nagrodę główną "Kryształowe serce" została pani Magdalena Różańska - nauczyciel historii oraz opiekun samorządu uczniowskiego w naszej szkole. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

GALERIA

ks 26 09a