W Muzeum Diecezjalnym we Włocławku odbyła się uroczysta Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych, podczas której uhonorowano najzdolniejszych uczniów z regionu. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty. Sala była wypełniona po brzegi najlepszymi uczniami oraz ich nauczycielami, którzy wspólnie świętowali sukcesy edukacyjne i efekty swojej pracy.

Wśród wyróżnionych znaleźli się również uczniowie naszej szkoły. Miło nam poinformować iż tytuł laureatki z języka niemieckiego zdobyła Aleksandra Grunt z klasy 8a, przygotowywana przez panią Anettę Lewandowską natomiast laureatem konkursu z matematyki został Jan Nakownowski z 8c, którego opiekunem była pani Danuta Rybka.

Sukcesem jest rónież uzyskanie tytułu finalisty konkursu przedmiotowego, który w tym roku szkolnym zdobyli: Szymon Szubski kl. 8a z historii, opiekun Magdalena Różańska, Jan Nakonowski z fizyki 8c, opiekun Natalia Wajer oraz Filip Włodarczyk 8b z matematyki i informatyki, opiekun Danuta Rybka. 

Gratulacje należą się rónież Aleksandrze Małkiewicz - Laureatce w Wojewódzkim Konkursie Interdyscyplinarnym o Wielkich Polakach: "Od skautingu do męczeństwa historia bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego na tle losów Polski".

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom oraz ich nauczycielom tak wspaniałych osiągnięć. Jesteśmy dumni, że swoją wiedzą, talentem i pracowitością godnie reprezentowali naszą szkołę na szczeblu wojewódzkim. Życzymy kolejnych sukcesów i dalszego rozwijania pasji. 

GALERIA

 laureaci