Uczniowie klasy IIIc aktywnie biorą udział w różnych konkursach zdobywając w nich wysokie miejsca.

3c 1a

Ola Małkiewicz zajęła drugie miejsce, a Ola Szade trzecie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Polska- moja Ojczyzna” zorganizowanym przez świetlicę w Szkole Podstawowej nr 50 z oddziałami integracyjnymi im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białymstoku. Obie Ole chodzą do klasy III c. Dziewczynkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

3c 2a 3c 2c

Ola Małkiewicz uczennica klasy III c zajęła pierwsze miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym pod hasłem „Tolerancja,akceptacja- słowa namalowane 2020/2021”  organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 we Włocławku. Oli Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

3c 2b3c 2b

Piotr Maćczak zajął drugie miejsce  w kategorii praca plastyczna klasy I- III, a Zosia Komorowska zdobyła wyróżnienie  w kategorii praca testowa  w VII Wojewódzkim Konkursie Katarzynkowym  dla uczniów szkół podstawowych zorganizowanym przez oddział przewodnicki PTTK W Toruniu.  Zosia I Piotrek chodzą do klasy III c. Gratulujemy.

3c 31

3c 32