14 września 2022 roku dzieci z klas IV- VI uczestniczyły w ogólnopolskiej akcji „ORLEN z podwórka na bieżnię”, która została przeprowadzona na stadionie OSiR we Włocławku. Wyróżnikiem imprezy było połączenie rywalizacji sportowej dzieci z występami artystycznymi i zabawą. Młodzi zawodnicy naszej szkoły startowali w konkurencjach lekkoatletycznych: bieg sprinterski na 40m, bieg płotkarski na 40m, bieg na 200m oraz sztafeta 12x200m. Atrakcyjności projektu dodały gwiazdy polskiej atletyki: Sebastian Chmara (wieloboista) i Paweł Januszewski (biegacz-płotkarz). Wszyscy nasi uczniowie zaprezentowali się znakomicie, zajmując bardzo dobre lokaty.

Najlepiej spisali się, zdobywając pierwsze miejsca:

Antoni Dawidek w biegu na 40m - klasy VI,

Filip Taler w biegu płotkarskim na 40m – klasy V,

Anna Sztypka w biegu płotkarskim na 40m – klasy VI,

Mateusz Krusinowski w biegu płotkarskim na 40m – klasy VI,

Mateusz Krusinowski w biegu na 200m – klasy VI,  

Sztafeta dziewcząt 12x200m, w składzie: Julia Witkowska, Wiktoria Strzelecka, Anna Hałucha, Yelizaveta Kirkitskaya, Barbara Koch, Iga Kaczmarek, Katarzyna Eluszkiewicz, Maria Sadowska, Lena Szwarc, Anna Ostatek, Julia Reksulak, Anna Sztypka;

Sztafeta chłopców 12x200m, w składzie: Antoni Pietrzak, Gracjan Sendkowski, Filip Wesołowski, Marcel Majda, Kacper Zgliński, Marcel Mikicki, Dorian Bąkowski, Filip Taler, Antoni Dawidek, Mateusz Krusinowski, Wojciech Michalski, Kacper Prokopiak.

Każdy uczestnik zawodów, otrzymał koszulkę i pamiątkowy medal.

 

GALERIA

VIDEO_1

VIDEO_2

VIDEO_3

VIDEO_4

VIDEO_5