DZIEŃ KROPKI

Z okazji Dnia Kropki w dniu 15 września (środa) Samorząd Uczniowski przewiduje następujące atrakcje:

1. w środę zalecamy aby uczniowie byli ubrani w kropki.- akcja "Jesteśmy w kropki". Wychowawcy przekażą informację do opiekuna SU o ilości osób - dla najlepszej klasy przewidujemy symboliczną nagrodę.

2. na długiej przerwie każdy chętny będzie mógł zrobić sobie selfie "Z kropką Ci do twarzy" (mile widziane autorskie pomysły - np. własnoręcznie przyczepione kropki)
I długa przerwa - klasy młodsze
II długa przerwa - klasy starsze

w celu usprawnienia proszę o wcześniejszą informacje, które klasy są zainteresowane i podanie sali

3. w klasach V i VI planowany jest konkurs "Od kropki do kropki" (informacja została wysłana wcześniej)

 

 

 

DZIEŃ DOBREJ WIADOMOŚCI

8 września odchodzimy w szkole Dzień Dobrej Wiadomości. W związku z powyższym prosimy, aby dzieci napisały na kolorowej kartce "dobrą wiadomość" co ma być w tej wiadomości zostawiam już ich kreatywności.
Oczywiście młodsze dzieci wykonują kartki w miarę własnych możliwości jak nie potrafią jeszcze pisać mogą narysować uśmiechniętą buzię czy słoneczko coś co się miło i fajnie kojarzy. Starsi wystarczy że napiszą "miłego dnia" czy "super dziś wyglądasz" czy "fajnie że jesteś". Kartki są raczej anonimowe aczkolwiek jeśli ktoś się podpisze swoim imieniem to też będzie dobrze.

Kartki proszę przekazać do mnie do dnia 6 września.

 

RELACJA Z WYDARZENIA