1 września o godz. 9.00 odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2021/2022 dla uczniów klas pierwszych, dla których jest to szczególnie ważny dzień. Pierwszoklasiści spotkali się z nowymi koleżankami i kolegami oraz nauczycielami.  Pani Dyrektor Anetta Rzekanowska  uroczyście powitała ich w murach nowej szkoły i życzyła samych bardzo dobrych ocen  i wielu pięknych chwil spędzonych w murach naszej szkoły.

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią o godz. 10.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla klas IV, którzy mogli poznać swoich nowych wychowawców. Im również Pani Dyrektor Anetta Rzekanowska życzyła, aby nowy rok szkolny był bardzo owocny, obfitował w wiele dobrych ocen i aby zdobyta wiedza dawała satysfakcję uczniom i nauczycielom.

Pozostałe klasy spotykały się ze swoimi wychowawcami w wyznaczonych sektorach i różnych godzinach.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy samych sukcesów w nauce, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów i zadań, a czas spęczony w szkole niósł ze sobą wiele radości i przyjemnych wspomnień.

Gronu pedagogicznemu życzymy cierpliwości oraz entuzjazmu w kształtowaniu młodego człowieka, a także zadowolenia a postępów i osiągnięć uczniów.