nazwisko i imię nauczyciela dzień tygodnia           czas
Rzekanowska Anetta wtorek 14:15 - 15:15
Rybka Danuta czwartek  13:30 - 14:30
Adamska Iwona środa  14:00 - 15:00
Bartczak Anna Janina poniedziałek                   14:20 - 15:20
Bartczak Anna Magdalena środa  13:30 - 14:30
Dąbrowska Beata środa 15:00 - 16.00
Duda Urszula wtorek 7:50 - 8:50
Dudra Anna czwartek 13:20 - 14:20
Gawrońska Marta środa 14:30 - 15:30
Górska Angelika poniedziałek  8:30 - 9:30
Jakubowska Aleksandra środa 7:45 - 8:45
Jaśkiewicz-Rudzińska Beata środa 7:00 - 8:00
Jaworska Alicja środa 7.45 - 8.45
Kaniewska Dorota czwartek 15:10-16:10
Klecha-Wociór Ewelina poniedziałek  14:15-15:15
Kłodzińska Katarzyna piątek  7:00 -8:00
Konopińska Anna wtorek 7:00 - 8:00
Koralewska Magdalena wtorek 7:00 - 8:00
Kosmalska - Mazuś Liliana poniedziałek  10:30 -11:30
Kostuniak Monika poniedziałek  15:05 -16:05
Kowalska Agnieszka wtorek 7:00 - 8:00 
Krauze Elżbieta piątek 14.20 - 15.20
Kurlapska Karolina środa  7:00 - 8:00
Leszczyńska Maja środa 12:40 - 13:40
Lewandowska Anetta środa  10:30 - 11:30
Lewandowska Małgorzata poniedziałek  11:20-12:20
Lewandowska-Szczuczko Małgorzata czwartek 15:05 - 16:05
Lisiecka Monika piątek 8:30 - 9:30
Maciejewski Bartosz piątek   7:00 - 8:00
Majczak Joanna czwartek  7:00 - 8:00
Makaruk-Dębczyńska Joanna poniedziałek 15:10 - 16:10
Malinowska Katarzyna poniedziałek  9:30 - 10:30 
Marciniak Jarosław piątek 14:15 - 15:15
Markiewicz Danuta Poniedziałek 7:00- 8:00
Minta Małgorzata Środa 15:00 - 16:00
Mocarska Małgorzata czwartek 8:30- 9:30
Musialik Stanisława wtorek 15:10-16:10
Ogrodowska - Bucikiewicz Aleksandra          czwartek 9:00- 10:00
Orłowska Ewa środa  14:15 - 15:15
Piwowar Ewa środa 9:40 - 10:40
Pokora Rafał Poniedziałek  7:00 - 8:00
Prokopiak Katarzyna wtorek 7:00 - 8:00
Różańska Magdalena poniedziałek 16:00 - 17:00 
Siedlecka Lucyna środa 15.:0 - 16:10
Sobczyńska Beata poniedziałek 14:20 -15:20
Stocka Magdalena środa 15:15 - 16:15
Stokowski Marek poniedziałek 14:15 - 15:15
Straszewska Elżbieta wtorek 15:10 - 16:10
Szajerska Ida poniedziałek  7:30-8:30
Szałek Elwira wtorek 14:00-15:00
Szatkowska Anna poniedziałek 14:20 - 15:20
Szatkowski Tomasz wtorek 15:10 - 16:10
Szczerbiak Beata czwartek 7:00-8:00
Ulanowska Jolanta poniedziałek 14:20-15.:0
Wajer Natalia czwartek  7:00-8:00
Werecka Anita czwartek  11:30-12:30
Wojciechowska Wioletta wtorek 15:00-16:00 (co dwa tygodnie)
Wołkowyski Bartłomiej czwartek  7:45  - 8:45
ks. Wysocki Sławomir środa  7:00 - 8:00
Zbrożek Anna poniedziałek 14:15-15:15
Żuchowska Justyna wtorek 15:00-16:00
Żydowo Danuta środa 10:35-11:35