Miło nam poinformować, że projekt Budżetu Obywatelskiego „Miasteczko Ruchu Drogowego oraz Gry Podwórkowe” został zakwalifikowany do realizacji na rok 2024. Jednocześnie zebrał największą liczbę głosów ze wszystkich projektów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, udział w tegorocznym głosowaniu  i oddanie głosów na projekt, który będzie realizowany przy Szkole Podstawowej nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku.

 

                                                                                                                                                                                                                       Dyrekcja
                                                                                                                                                                              Szkoły Podstawowej nr 14 
                                                                                                                                                                                                                        im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
                                                                                                                                                                                                                        we Włocławku

 

bo23 8

 

bo23 5

 

bo23 4

 

bo23 7

 

bo23 6

 

bo23 1

 

bo23 3

 

bo23 2