Konkurs fotograficzny

Konkurs skierowany jest do uczniów klas 1-8 i polega polega na ułożeniu puzzli (oczywiście im więcej elementów, tym lepiej). Swoje zdjęcie z ułożonymi puzzlami należy przesłać do postu zamieszczonego na Facebooku naszej szkoły. Konkurs trwa do piątku, 19 marca 2021r. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej naszej szkoły i Facebooku. Jeśli uczeń bądź uczennica nie posiada Feccebooka, może przesłać zdjęcia mailem do p. Magdaleny Różańskiej.
Adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Konkurs plastyczny

 

konkurs tydzien mozgu