Tegoroczny XIII Ogólnopolski Konkurs Rzeźbiarski dla Dzieci i Młodzieży im. Stanisława Zagajewskiego miał charakter hybrydowy. Uczestnicy mogli otrzymać masę ceramiczną i dostarczyć gotową pracę lub pracować na miejscu. Jury w skład, którego weszli przedstawiciele Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej oraz Centrum Kultury "Browar B" oceniło 44 prace wykonane na miejscu i odrębnie 64 prace nadesłane. Przyznano 20 nagród i 24 wyróżnienia.

Konkurs rzezbiarski

 

 

 

 Wśród wyróżnionych znajduje się uczennica naszej szkoły Natalia Galczak, która zajęła III miejsce w kategorii klasy VII-VIII wśród prac wykonanych na miejscu. Opiekunem uczennicy była pani Małgorzata Lewandowska-Szczuczko.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

konkurs rzezbiarski1

zdjęcia pochodzą ze strony: https://ckbrowarb.pl/wyniki-xiii-ogolnopolskiego-konkursu-rzezbiarskiego-im-stanislawa-zagajewskiego/#!