W środę 15 września obchodziliśmy International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Święto to swój początek zawdzięcza książce Petera H. Reynoldsa, pt. „The Dot”, w której poznajemy historię Vashti, dziewczynki, która nie wierzyła w swoje możliwości plastyczne, ale dzięki malutkiej kropce i nauczycielce plastyki uwierzyła w siebie. W naszej szkole uczniowie od samego rana cieszyli  się tym dniem! Mnóstwo kolorowych krop, kropek, kropeczek zagościło w szkolnych ławkach. Uczniowie w tym dniu przyszli ubrani w kropki. Podczas lekcji oglądaliśmy film „The Dot”, którego bohaterką jest Vashti. Ponadto dzieci uczestniczyły w konkursach zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski, a na lekcjach odbywały się ciekawe gry i zabawy związane z kropką.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. To był wspaniały dzień dla nas wszystkich!

 

GALERIA