Narodowe Święto Niepodległości, to święto obchodzone co roku dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku po 123 latach niewoli.

11 listopada przypomina nam, że wolność raz zdobyta i niepodległość raz osiągnięta nie jest czymś trwałym, tylko czymś danym, co trzeba pielęgnować.

W naszej szkole tegoroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości przyjęły różnorodne formy: uczniowie przygotowywali kotyliony, nagrywali pieśń patriotyczne i recytowali wiersze, włączyli się w akcję śpiewania hymny państwowego, a także rozwiązywali różne zadania związane z tym świętem. Poniżej znajduje się prezentacja mulimedialna, z którą uczniowie zapoznali się na lekcjach z wychowawcami.

         Elżbieta Krauze, Karolina Kurlapska i Beata Jaśkiewicz - Rudzińska

 

 

 FILM

 

PREZENTACJA

 

GALERIA