13 kwietnia 2022 roku w naszej szkole, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, powróciliśmy do tradycji wspólnie obchodzonych uroczystości szkolnych. Tym razem dotyczyła ona Świąt Wielkanocnych. Uczniowie klasy IVb pod opieką wychowawcy p. Anny Szatkowskiej i p. Stanisławy Musialik przygotowali Spotkanie Wielkanocne, podczas którego zaprezentowali najpiękniejsze polskie tradycje Wielkiej Nocy, najstarszego i najważniejszego święta chrześcijańskiego. Święta, które niesie ludziom na całym świecie, tym cenniejsze w obecnych czasach, przesłanie miłości, pokoju i nadziei rodzącej się wraz ze Zmartwychwstaniem Jezusa Chrystusa. Dopełnieniem wyjątkowego świątecznego nastoju, wspólnie przeżywanej uroczystości, były wielkanocny stół z tradycyjną święconką, potrawami i ciastami, przygotowany wspólnie z rodzicami uczniów klasy IV b, występ szkolnego chóru pod opieką p. Beaty Jaśkiewicz - Rudzińskiej oraz oprawa plastyczna przygotowana przez p. Małgorzatę Lewandowską- Szczuczko. Na koniec uroczystości dyrektor szkoły, p. Anetta Rzekanowska skierowała do wszystkich zgromadzonych oraz ich rodzin świąteczne życzenia.

GALERIA