Uroczyste zakończenie roku to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna,

niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki,

jednocześnie jednak rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski.


24 czerwca uczniowie klas I-VII spotkali się na uroczystości zakończenia roku wraz z nauczycielami i dyrekcją szkoły na boisku szkolnym. Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody za wysokie wyniki w nauce, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców. Wręczenie świadectw miało miejsce już w klasach wraz ze swoimi wychowawcami. Pani dyrektor podziękowała wszystkim za wysiłek włożony w proces dydaktyczny oraz życzyła udanych, bezpiecznych wakacji. Uczniowie obejrzeli krótkie występy artystyczne przygotowane przez swoich kolegów. Oprawę muzyczną zapewniła pani Beata Jaśkiewicz-Rudzińska.

 

Wszystkim życzymy bezpiecznych, udanych wakacji!!!

 Do zobaczenia we wrześniu.!!!

 

GALERIA klasy I-III

GALERIA klasy IV-VII