23 września uczniowie klasy IVd, Va i VIc  bardzo przyjemnie spędzili czas podczas wycieczki do  Jura Parku w Solcu Kujawskim. Jedną z głównych atrakcji wycieczki było przejście ścieżką, która przeniosła ich do ery dinozaurów. Spacer z przewodnikiem, pośród doskonale zrekonstruowanych modeli dinozaurów, pozwolił uzmysłowić sobie niesamowitość zaginionego świata. Kolejnym punktem wycieczki było Kino Emocji – Cinema 5D. Dzięki najwyższej technologii obejrzeli wspaniałe widowisko z niespotykanymi pejzażami oraz dinozaurami. Następnie wszyscy z dużym zaangażowaniem lepili w glinie. Uczestnicy wycieczki poznali również życie w średniowiecznym zamku, dzięki zajęciom multimedialnym. Jura Park to również ogromny Park Rozrywki, w którym każdy znalazł coś dla siebie. Wszyscy świetnie się bawili.

GALERIA