w22 2a
"Sanie Św. Mikołaja" 
Wzorem lat ubiegłych nasza placówka włączyła  się w akcję stowarzyszenia "Przyjazny Włocławek" "Sanie Św. Mikołaja" - zbiórka żywności dla seniorów. Dziękujemy za każdy gest dobrej woli. Dzięki wielkim sercom naszych dzieci i ich rodzicom udało się uzbierać sporą ilość żywności długoterminowej. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć włocławskich seniorów. Nasi wolontariusze wspomagają przebieg akcji w Centrum Organizacji Pozarządowych: liczą produkty, przygotowują paczki.

 

 w22 3a

  

DZIEL SIĘ DOBRYM SŁOWEM - KARTKA ŚWIĄTECZNYCH NADZIEI 
W grudniu szkole koło wolontariuszy "Z potrzeby serca" zaangażowało się w akcję "Dziel się dobrym słowem - kartka świątecznych nadziei" . Organizatorem tego wydarzenia, które swoim zasięgiem objęło niemalże cały Włocławek, było Stowarzyszenie Polskie - Towarzystwo Opieki Paliatywnej we Włocławku. Zadaniem uczniów było wykonanie kartek świątecznych dla podopiecznych Hospicjum. Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom z naszej placówki, którzy zaangażowali się w ten szczytny cel. 

 

 

w22 1

 

 

w22 4a

Weekend cudów 
W dniu 10-11 grudnia odbył się weekend cudów w ramach projektu "Szlachetna Paczka".   Uczniowie uczestniczyli w nim w charakterze wolontariuszy. W tym roku nasza placówka wsparła wielodzietną rodzinę. 

 

 
 w22 5a