25 stycznia 2023 r. w naszej szkole odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek połączony z licytacjami na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. WOŚP gra po raz 31, w tym roku pod hasłem: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. Na licytacji były przedmioty, obrazy, wejściówki podarowane przez darczyńców, rodziców, nauczycieli, przyjaciół szkoły, artystów. Licytację prowadzili p. Natalia Wajer i p. Robert Ratkowski. Podczas koncertu podziwialiśmy wokalne, instrumentalne i taneczne umiejętności naszych zdolnych uczniów, absolwentów oraz nauczycieli i pracowników szkoły. Mieliśmy również przyjemność gościć Singiel Band – zespół muzyczny, który zagrał specjalnie dla nas. Koncert uświetnił również udział chóru szkolnego pod kierunkiem p. Beaty Jaśkiewicz - Rudzińskiej. Koncert przebiegał w przemiłej świąteczno - noworocznej atmosferze. Kolędy, pastorałki, piosenki we własnych aranżacjach i interpretacjach zaprezentowali artyści. Podczas koncertu podziwiać mogliśmy występy zespołowe i indywidualne, podczas których usłyszeliśmy wykonania wokalne oraz instrumentalne na pianino, flet czy gitarę. Artyści wykazali się prawdziwym profesjonalizmem, co potwierdzały uśmiechy goszczące na twarzach wykonawców i publiczności. Brawa dla wszystkich artystów za cudowne emocje. Koncert prowadzili p. Anna Konopińska i p. Rafał Pokora. Wokaliści i zespół taneczny przygotowywali się pod kierunkiem p. Beaty Jaśkiewicz – Rudzińskiej. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie się podczas koncertu oraz licytacji. Dziękujemy również wszystkim za przybycie i wspólne kolędowanie.

 

VIDEORELACJA

 

GALERIA