Karnawał,  to czas  zimowych balów, maskarad, pochodów i zabaw. Zazwyczaj rozpoczyna się w dzień Trzech Króli, czyli 6 stycznia i trwa do wtorku przed środą popielcową. Z tej okazji 27 stycznia 2023 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Bal Karnawałowy dla uczniów klas I – III. Dzień wcześniej uczniowie przynieśli kolorowe balony, którymi udekorowaliśmy salę gimnastyczną. Na balu można było spotkać: księżniczki, policjanta, wilka, świnkę, Batmana, Czerwonego Kapturka, Indianki, kotka, a nawet tresera dinozaurów, nie sposób wymienić wszystkich postaci. W tematykę karnawałową wprowadzili nas wierszem, piosenką i tańcem uczniowie klasy II „c”, pod kierunkiem pań: Alicji Jaworskiej  i Mai Leszczyńskiej. Następnie dzieci poprosiły panią dyrektor Anettę Rzekanowską o uroczyste otwarcie tegorocznego balu. Na bal przybyli Wikingowie, którzy razem z nami bawili się i tańczyli. Następny bal karnawałowy za rok.

 

GALERIA