Karnawał,  to czas  zimowych balów, maskarad, pochodów i zabaw. Zazwyczaj rozpoczyna się w dzień Trzech Króli, czyli 6 stycznia i trwa do wtorku przed środą popielcową. Z tej okazji dnia 8 lutego 2024 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Bal Karnawałowy dla uczniów klas I – III. Dzień wcześniej uczniowie przynieśli kolorowe balony, którymi udekorowaliśmy salę gimnastyczną. Na balu można było spotkać: księżniczki, policjanta, wilka, świnkę, Batmana, Czerwonego Kapturka, Indianki, kotka, karatekę, nie sposób wymienić wszystkich postaci. W tematykę karnawałową wprowadzili nas wierszem, piosenką i tańcem uczniowie klasy I „b”pod kierunkiem pani Anny Konopińskiej i III „b” pod kierunkiem pań: Iwony Adamskiej  i Danuty Żydowo. Następnie dzieci poprosiły panią dyrektor Anettę Rzekanowską o uroczyste otwarcie tegorocznego balu.  

Od 16.00 na parkiet wkroczyła nasza "młodzież". Tu również nie zabrakło różnorodnych postaci. Czas spędzony w miłej atmosferze pozostanie na długo w pamięci.

Następny bal karnawałowy już za rok.

 

Bal klas I-III

 Bal klas IV-VIII