Przepis na niezapomnianą Zieloną Szkołę? Połączenie edukacji, poznawania zabytków, zabawy, sportu, obcowania z przyrodą i bycia ze sobą z pozytywnym nastawieniem. Uczniowie klas 7c, 8a i 8b pod opieką wychowawczyń i Pani Moniki Lisieckiej spędzili pięć dni w województwie małopolskim. Podróż rozpoczęliśmy od zwiedzania Krakowa: Wawel, Smocza Jama, Dzwon Zygmunta, groby królewskie, spacer ul. Franciszkańską, dziedziniec Uniwersytetu Jagiellońskiego i pobyt na Starym Mieście. Kolejny dzień to poznawanie Zakopanego w strugach deszczu w kosmicznych strojach: Odwrócony Domek i kolejka linowo- terenowa na Gubałówkę oraz kilkugodzinny pobyt w Termach Chochołowskich . Całodniowy pobyt w Energylandii to "zdarte" gardła, uśmiech na twarzy i szaleństwo emocji. Zakończyliśmy wyjazd spacerem w Dolinie Kościeliskiej do Wąwozu Kraków i wjazdem wyciągiem krzesełkowym na Wielką Krokiew. Uzupełnieniem planu poszczególnych dni były atrakcje ośrodka, czyli boiska, plac zabaw czy wewnętrzny basen. Dla wszystkich wyjazd okazał się namiastką zbliżających się wakacji!

GALERIA