Zakończenie roku szkolnego w klasach 1 - 3

Każde zakończenie roku szkolnego jest wyjątkowe i niepowtarzalne, zwłaszcza dla najmłodszych uczniów. Podobnie było w piątek 21 czerwca, o godz. 9.00 na boisku szkolnym rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku 2023/2024 przez uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich.
Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu zabrała głos pani Anetta Rzekanowska. W swoim wystąpieniu dyrektor szkoły podsumowała krótko mijający rok szkolny, podziękowała rodzicom, nauczycielom za zaangażowanie, ciekawe pomysły, konkursy i projekty edukacyjne, w których przez cały rok szkolny brały udział dzieci. Dyrektor pogratulowała uczennicom i uczniom, wiele ciepłych słów skierowała pod adresem dzieci z klas trzecich, które kończą pierwszy etap edukacji i już po wakacjach spotkają się z nowymi nauczycielami i przedmiotami. Życzyła im samych sukcesów w kolejnym etapie edukacyjnej podróży, a uczniowie klasy II a i II b wręczyli na ręce wychowawców klas III kolorowe balony dla każdego ucznia. Złożyła także wszystkim najlepsze życzenia udanych, radosnych, pełnych słońca i beztroskich wakacji.
Uroczystość uświetnił występ uczniów klasy II a i II b pod opieką pań Jolanty Ulanowskiej i Ewy Orłowskiej. W wakacyjny nastrój wprowadziły wszystkich utwór „Lato, lato” zaśpiewany przez dzieci z obu klas oraz „Wakacje”, który zaśpiewały Zuzanna Kotowska z klasy II a i Katia Wasielewska z klasy II b.


Wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!

 

 GALERIA-ZAKOŃCZENIE KLASY 1-3

 

21 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 dla klas IV-VII. To dzień, który pozwolił nam podsumować ostatnie miesiące, zamknąć pewien etap i rozpocząć nowy. Ten rok szkolny, jak każdy był pełen wyzwań. Uczniowie uśmiechnięci, dumni z otrzymanej promocji do następnej klasy przybyli, aby otrzymać świadectwa, pożegnać się z nauczycielami i wychowawcami oraz przyjaciółmi ze szkolnej ławki.
W krótkiej części artystycznej zaprezentowali się uczniowie wielu klas, po to by złożyć życzenia i podziękować: dyrekcji, nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji oraz rodzicom za trud włożony w edukację i wychowanie. W dalszej części uroczystości Pani Dyrektor Anetta Rzekanowska życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Po czym nastąpiła najważniejsza dla naszych uczniów część – wręczenie nagród za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

 

 GALERIA-ZAKOŃCZENIE KLASY 4-7

 

 ZAKOŃCZENIE KLASY 8