W przededniu Święta Chrztu Polski do naszej szkoły przybyło Bractwo Rycerskie KERIN. Uczniowie uczestniczyli w dwóch lekcjach: "Mieszko I i Wikingowie" oraz "Historia Orła Białego". To wyjątkowe spotkanie było dla dzieci okazją do przybliżenia dziejów początków państwa polskiego, a także możliwością spotkania z historią wręcz na wyciągniecie ręki.
