Z przyjemnością informujemy, że uczennica naszej szkoły, Nastia Wasielewska, odniosła duży sukces podczas 44. Prezentacji Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Kolorowy Mikrofon” – wydarzenia promującego młode talenty wokalne i rozwijającego pasję do muzyki wśród dzieci i młodzieży .
Nastia zdobyła I miejsce w kategorii 7-10 lat, wykazując się wyjątkowymi umiejętnościami wokalnymi oraz wrażliwością artystyczną. Do konkursu została przygotowana przez nauczyciela muzyki Beatę Jaśkiewicz-Rudzińską.
Serdecznie gratulujemy uczennicy oraz jej nauczycielce i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!


