W czwartek, 30 kwietnia, odbyła się V Międzyszkolna Olimpiada Lekkoatletyczna organizowana przez Szkołę Podstawową nr 2 we Włocławku. Naszą szkołę, pod opieką pana Bartłomieja Wołkowyskiego, reprezentowali: Zuzanna Ponińska, Michalina Pawlak, Aleksandra Sierakowska, Valeria Yurkievich, Igor Sikora, Nicola Skibińska, Amelia Pietrzak, Mikołaj Wesołowski, Maria Sadowska, Marcel Mikicki oraz Kacper Zgliński.
W rywalizacji sportowej, prowadzonej w duchu fair play, nasi uczniowie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, zdobywając łącznie 6 medali.
Zuzanna Ponińska wywalczyła złoty medal w biegu na 600 m w kategorii wiekowej do lat 13.
Igor Sikora zdobył srebrny medal w biegu na 60 m (do lat 13).
Mikołaj Wesołowski wywalczył srebrny medal w skoku w dal (do lat 15).
Nicola Skibińska zdobyła brązowy medal w biegu na 200 m (do lat 15).
Marcel Mikicki zdobył brązowy medal w biegu na 60 m (do lat 15).
Kacper Zgliński wywalczył brązowy medal w biegu na 600 m (do lat 15).
Pozostali zawodnicy również zaprezentowali się bardzo dobrze, zajmując wysokie miejsca w swoich konkurencjach i godnie reprezentując naszą szkołę.
GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!!!
