nazwisko i imię nauczyciela dzień tygodnia miejsce dostępności czas
Rzekanowska Anetta wtorek gabinet dyrektora 14:15 - 15:15
Rybka Danuta czwartek  gabinet wicedyrektora 13:30 - 14:30
Adamska Iwona środa  sala nr 1 14:00 - 15:00
Bartczak Anna Janina poniedziałek sala nr 18 14:20 - 15:20
Bartczak Anna Magdalena środa  gabinet padagoga 13.30-14.30
Dąbrowska Beata środa sala nr 1 15:00-16.00
Duda Urszula wtorek sala gimnastyczna 7.50 - 8.50
Dudra Anna czwartek sala terapii 13:20 - 14:20  (co dwa tygodnie)  
Gawrońska Marta środa gabinet pedagoga 14:00 - 15:00
Górska Angelika wtorek  sala gimnastyczna 8.40-9.40
Jakubowska Aleksandra środa pokój nauczycielski 7:45 - 8:45
Jaśkiewicz-Rudzińska Beata środa sala nr 10 7:00-8:00
Jaworska Alicja środa sala nr 4 7.45 - 8.45
Kaniewska Dorota czwartek sala nr 11 15:10-16:10
Klecha-Wociór Ewelina poniedziałek  sala nr 13 14:15-15:15
Kłodzińska Katarzyna piątek  sala nr 6 7:00 -8:00
Konopińska Anna wtorek sala nr 4 7:00 - 8:00
Koralewska Magdalena wtorek sala nr 14 7:00- 8:00
Kosmalska - Mazuś Liliana czwartek  świetlica 10:30-11:30
Kostuniak Monika poniedziałek  sala nr 16 15:05-16:05
Kowalska Agnieszka wtorek sala nr 15 7:00 - 8:00 
Krauze Elżbieta piątek sala nr 7 14.20 - 15.20
Kurlapska Karolina środa  sala nr 8 7:00 - 8:00
Leszczyńska Maja środa pokój nauczycielski 12:40 - 13:40
Lewandowska Anetta środa  sala nr 16 15:05-16:05
Lewandowska Małgorzata poniedziałek  sala terapii 11.20-12.20  (co dwa tygodnie)
Lewandowska-Szczuczko Małgorzata         czwartek sala nr 12 15.05 - 16.05
Lisiecka Monika piątek pokój nauczycielski 8: 30 - 9 : 30
Maciejewski Bartosz piątek  sala nr 16 7.00 - 8.00
Majczak Joanna czwartek  sala nr 13 7.00 - 8.00
Makaruk-Dębczyńska Joanna poniedziałek        sala nr 11 15:10 - 16:10
Malinowska Katarzyna poniedziałek  pokój nauczycielski 9:30 - 10:30 
Marciniak Jarosław piątek sala gimnastyczna 14:15 - 15:15
Markiewicz Danuta poniedziałek sala nr 3 7.00- 8.00
Minta Małgorzata Środa gabinet pedagoga 15.00 - 16.00
Mocarska Małgorzata czwartek świetlica 8.30- 9.30
Musialik Stanisława wtorek pokój nauczycielski 12:20 - 13:20
Ochej Magdalena środa  świetlica 11.30-12.30
Ogrodowska - Bucikiewicz Aleksandra czwartek pokój nauczycielski 10:00 - 11:00
Orłowska Ewa środa  pokój nauczycielski 12.20- 13.20
Piwowar Ewa środa pokój nauczycielski 9:40 - 10:40
Pokora Rafał Poniedziałek  pokój nauczycielski 7:00 - 8:00
Prokopiak Katarzyna wtorek sala nr 9 7.00 - 8.00
Różańska Magdalena poniedziałek sala nr 7  16:00 - 17:00 
Siedlecka Lucyna środa sala nr 16 15.10 - 16.10
Sobczyńska Beata poniedziałek sala nr 5 14.20 -15.20
Stocka Magdalena środa sala nr 11 15.15 - 16.15
Stokowski Marek poniedziałek sala gimn. / pokój nauczycielski     14.15 - 15.15
Straszewska Elżbieta wtorek gabinet logopedyczny 15.10 - 16.10
Szajerska Ida poniedziałek biblioteka szkolna 7:30-8:30
Szałek Elwira wtorek biblioteka szkolna 14:00-15:00
Szatkowska Anna poniedziałek sala nr 8 14:20 - 15:20
Szatkowski Tomasz wtorek sala nr 17 15:10 - 16:10
Szczerbiak Beata wtorek pokój nauczycielski 14:15-15:15
Ulanowska Jolanta poniedziałek sala nr 2 14.20-15.20
Wajer Natalia czwartek  sala nr 11a 7:00-8:00
Werecka Anita czwartek  świetlica 11:30-12:30
Wojciechowska Wioletta wtorek sala terapii SI (piwnica) 15.00-16.00 (co dwa tygodnie)
Wołkowyski Bartłomiej czwartek  sala gimnastyczna 7:45  - 8:45