1 maja br. nasi wolontariusze kwestowali na rzecz Piotrka Drapińskiego podczas pikniku na Słodowie. Ich pomysłowe przebrania motywowały ludzi do wrzucania pieniędzy do puszek. Dziękujemy wolontariuszom, tym bardziej, że był to dla nich dzień wolny. 

w 227b

Nasi wolontariusze mają ogromne serca. Chcąc zrobić niespodziankę Mateuszowi - chłopcu choremu na Zespół Downa, wykonali kartki urodzinowe. Mam nadzieję, że tą niespodzianką sprawili, że 13- urodziny były dla chłopca naprawdę wyjątkowe. W wykonanie kartek wolontariusze włożyli mnóstwo pracy i serca. 

w 222b

Bieg Kujawiaka 
7 maja br. odbył się 39. BIEG  KUJAWIAKA. Organizatorzy biegu był Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra we Włocławku przy współudziale Urzędu Miasta Włocławek i Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku. Nasi uczniowie jako wolontariusze  wspomagali organizatorów w przeprowadzeniu biegu

w 226b

 
Wszystkie działania młodych Wolontariuszy z naszej szkoły koordynuje pani Katarzyna Kłodzińska.