Zapraszamy na wycieczkę po naszej szkole- kliknij

Rekrutacja do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022

Szanowni Państwo,

Rozpoczynamy zapisy do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022.

Odpowiednie karty należy wypełnić i dostarczyć do szkoły wrzucając do urny dostępnej w wejściu głównym do szkoły.

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną wypełnione druki można przesłać również na adres e-mail szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wrzucić do urny znajdującej się w wejściu głównym szkoły.

Na stronie internetowej szkoły znajdą Państwo Regulamin rekrutacji do klasy pierwszej oraz niezbędne dokumenty do pobrania w formacie pdf/word.

Druki dokumentów można również pobrać w sekretariacie szkoły.

Szczegółowe informacje można uzyskać zgłaszając się osobiście do sekretariatu szkoły lub pod nr telefonu 54 4122040.

HARMONOGRAM REKRUTACJI:

W dniach 01.03.2021 – 08.03.2021 należy zgłaszać uczniów zamieszkałych w obwodzie szkoły.

Wypełniamy zgłoszenie do klasy pierwszej.pgf /zgłoszenie do klasy pierwszej.doc na rok szkolny 2021/2022. Wykaz ulic z obwodu Szkoły Podstawowej nr 14 można pobrać tutaj.

W dniach 09.03.2021 – 23.03.2021 można zapisać do szkoły dzieci, które nie są zamieszkałe w obwodzie szkoły –wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej.pdf /wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej.doc na rok szkolny 2021/2022.

W dniu 30 marca 2021 r. zostanie ogłoszona lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do rekrutacji.

W dniach 06.04.2021 – 13.04.2021 r. należy zgłosić się do szkoły lub wysłać drogą elektroniczną oświadczenie – potwierdzenie woli.pdfpotwierdzenie woli.doc uczęszczania dziecka do Szkoły Podstawowej nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku.

Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego prowadzi w tym roku szkolnym nabór do klasy pierwszej sportowej o profilu pływanie. Dzieci chcące rozpocząć swoją przygodę z pływaniem nie muszą umieć pływać. Oprócz obowiązkowych zajęć edukacyjnych będą dodatkowo realizować zajęcia nauki pływania, doskonalić swoje umiejętności i rozwijać talent.

Aby zakwalifikować się do klasy sportowej o profilu pływanie należy wypełnić wniosek o przyjęcie do klasy sportowej oraz wziąć udział w teście sprawności fizycznej:

Test sprawności fizycznej dla dzieci składa się z pięciu prób testowych:

1) próba siły – rzut piłką lekarską 1 kg znad głowy;

2) próba mocy – skok w dal z miejsca;

3) próba szybkości – bieg na 20 m ze startu wysokiego;

4) próba zwinności – bieg „wahadłowy" 4x5 m z przenoszeniem woreczka lub klocka;

5) próba gibkości.

W związku z naborem do klasy sportowej informacje będą przekazywane Państwu drogą telefoniczną na temat zasad i terminu przeprowadzenia testu sprawnościowego.

Wnioski do klasy sportowej można pobrać z sekretariatu szkoły lub pobrać wniosek o przyjęcie do klasy sportowej.pdfwniosek o przyjęcie do klasy sportowej.doc

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem naboru do klasy sportowej

Dokumenty i informacje dotyczące naboru na rok szkolny 2021/2022 do pobrania:

Uchwała Rady Miasta w sprawie kryteriów rekrutacji do klas pierwszych

Zarządzenie Prezydenta Miasta w sprawie ustalenia terminów rekrutacji do klasy pierwszej

Wykaz ulic z obwodu Szkoły Podstawowej nr 14

Regulamin naboru do klasy sportowej

Zgłoszenie do klasy pierwszej.pdf

Zgłoszenie do klasy pierwszej.doc

Wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej.pdf

Wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej.doc

Wniosek o przyjęcie do klasy sportowej.pdf