15 października 2021 roku grupa uczniów klasy 4c: Lena Szymańska, Marcel Mikicki, Wiktoria Mularska, Aleksandra Małkiewicz, Julia Sadowska i Beata Wojtasik wraz z wychowawczynią Magdaleną Koralewską uczestniczyła w zorganizowanym wyjeździe do Warszawy. Była to nagroda za zajęcie czołowych miejsc w konkursie plastycznym i literackim ,,Moje wrażenia z wizyty w Sejmie – wirtualny spacer’’ organizowanym przez Panią Poseł Joannę Borowiak. Konkurs był skierowany do uczniów szkół podstawowych.

Podczas zwiedzania uczniowie mogli dowiedzieć się ciekawych informacji na temat funkcjonowania pracy Sejmu i Senatu, poznali codzienną pracę posłów i senatorów.

Pamiętając o naszych narodowych bohaterach, złożyliśmy również wińce i wiązanki pod Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie, jak również uczciliśmy pamięć poległych w katastrofie smoleńskiej.

Ta niezwykle ciekawa wycieczka na długo pozostanie w naszej pamięci.

 

GALERIA