W dniach 17-19 grudnia w Raciążku odbył się XXXVI Ogólnopolski Konkurs Piosenki Dziecięcej "Mikrofon dla najmłodszych" .

Festiwal cieszy się dużym powodzeniem, gdyż młodym wokalistom towarzyszy profesjonalna orkiestra. Do tegorocznej edycji nadesłano ponad 200 zgłoszeń z całego kraju. Na podstawie nadesłanych "demo" komisja eliminacyjna zakwalifikowała do udziału w finale imprezy 32 solistów. Uczestnicy (dzieci i młodzież w wieku do 16 lat) rywalizują w trzech grupach wiekowych (I – do 10 lat, II – 11-13 lat oraz III – 14-16 lat).

Wśród finalistów znalazła się uczennica naszej szkoły Natalia Zielińska, którą do konkursu przygotowywała pani Beata Jaśkiewicz- Rudzińska. Natalia w swojej grupie wiekowej zdobyła wysokie, III miejsce.

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.

f2a