Dnia 6 czerwca 2023 roku odbyła się w naszej szkole niezwykła uroczystość. Rodzice dzieci z klasy 2b zaszczycili nas swoją obecnością, a to wszystko za sprawą klasowego święta Dnia Mamy i Taty. Dzieci dziękowały swoim rodzicom za trud opieki i wychowania. Były wiersze, piosenki i tańce, którym towarzyszyły uśmiechy, a także chwile wzruszeń. Z dumą rodzice obserwowali swoje pociechy, które wywiązały się ze swoich ról  wzorowo. Uczniowie nie zapomnieli również o swojej wychowawczyni-szkolnej mamie, przygotowując jej niespodziankę.

Uczniów do występu przygotowała pani Iwona Adamska oraz Danuta Żydowo. Ogromne podziękowanie składamy panu Robertowi Ratkowskiemu za pomoc w obsłudze sprzętu nagłaśniającego. To była wspaniała uroczystość. Oby te piękne chwile pozostały z nami na zawsze.